• polski
  • english
Zmień język:

MASZYNY MORGAN

MORGAN to grupa firm współdziałających ze sobą, ulokowanych we włoszech w okolicy miasta Brescia. 

Lider grupy to Morgan Tecnica Spa, zajmujący się projektowaniem i produkcją automatycznych maszyn wyposażenia krojowni. Szczególnie zastosowanie maszyny te mają w przemysłach : odzieżowym, obuwniczym, meblarskim, tapicerki samochodowej, zabawkarskim itp. 

Morgan Dynamics Srl to firma z grupy zajmująca się budowaniem i rozwijaniem oprogramowania do wspomagania przygotowania produkcji odziezowej jak : oprogramowanie CAD do wspomagania konstrukcji odzieży, PDM do opracowywania technologi produkcji odziezowej, COP Cut Order Planning czyli system optymaizacji pracy na dziale krojowni. 

Morgan to idea założycieli rodzeństwa Federica i Fabrizio Giaczetti, którzy poprzednio byli dyrektorami w firmie IMA Spa. Ich ogromne dzoświadczenie i wiedza wsparta pozytywnym myśleniem, zaangażowaniem i pozytywną energią pozwalają na bardzo intensywny i szybki rozwój i zdobywanie wielu rynków dla swoich produktów.

Firma MORGAN TECNICA SPA została uznana przez jednego z najbardziej renomowanych audytorów, firmę Dun & Bradstreet oceną ratingową RATING 1, która jest najwyższą oceną przyznawaną NAJBARDZIEJ WIARYGODNYM firmom na świecie. Tylko 6% firm z Włoch, na 5 milionów podmiotów gospodarczych zarejestrowanych we Włoszech, może się poszczycić taka oceną.  MORGAN TECNICA SPA jest wiec gwarancją stabilności, jakości i partnerskiego zaufania.