• polski
  • english
Zmień język:

STRETCHLINE 2021 WIOSNA / LATO

2020-02-06

NAJNOWSZA KOLEKCJA STRETCHLINE WIOSNA / LATO 2021

Ukazał się nowy katalog pomysłów i wzorów STRETCHLINE dotyczących dodatków do bielizny i odzieży sportowej. Jest to propozycja na sezon WIOSNA / LATO 2021.

SEZONOWE TEMATY i MOTYWY

JAKOŚĆ i UNIWERSALNOŚĆ

Widoczna jest tendencja klientów do inwestowania w produkty o wyższej jakości. Klienci twierdzą, że wolą mieć mniej produktów ale trwalszych i lepszej jakości. Widoczny jest też wzrost świadomości ekologicznej, mniej odzieży powinno być używane by produkować tez mniej odpadów i chronić środowisko naturalne. Oczekuje się też, by odzież była wielofunkcyjna z jednoczesnym utrzymaniem komfortu użytkowania. Dlatego dodatki wysokiej jakości również mają znaczenie.

EKOLOGIA

Klienci coraz świadomiej dążą do redukcji negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Często wyższa cena produktu może zostać zaakceptowana jeśli idzie za tym jakość i stosowanie materiałów ekologicznych, poddawanych recyklingowi, długowiecznych, a co za tym idzie mających znacznie mniejszy wpływ na otaczające nas środowisko. 

KOMFORT

Komfort jest ciągle jednym z ważniejszych aspektów obecnego rynku. Oczywiście nowe trendy mody, kolorystyki i wzornictwa nadal są ważne i w powiązaniu z komfortem użytkowania stanowią kluczowy argument przy podejmowaniu decyzji o zakupie. W bieliźnie osobistej wracamy do trendów używania bielizny dziennej i bielizny zakładanej na specjalne okazje. Dzięki nowym technologiom mamy możliwość produkowania bielizny nowe tylko atrakcyjnej wizualnie ale też komfortowej. Do tego też zmierzają wysiłki projektantów STRETCHLINE

Jak zwykle zachęcamy do szczegółowego przyjrzenia się naszym propozycjom. Dysponujemy katalogiem u nas w biurze w Łodzi. Chętnie prześlemy Państwu bezpłatnie wybrane przez Państwa próbki po przesłaniu symboli wybranych produktów na nasz adres e-mail : kanstec@kanstec.com.pl

ZAPRASZAMY :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej aktualności